Saki to šeit!

sesaprotu kas notiek ar manu virieti.! (33)

Viesis
talysia 29.01.11 11:50:25
mezinu kadas vinam varetu but slimibas nakusas klat pie jau esosanam. jo itka zinu visu. ari par kadu problemu esmu meginajusi izrunaties. vins saka tadu nav.

hiperkeri 28.01.11 22:13:59
nu bet varbūt tieši viņam ir kāda problēma un viņam ir neērti to Tev teikt?
vai kāda slimība,vai tpu tpu tpu kas tāds
Viesis
talysia 28.01.11 21:52:43
esmu maiga saprotosa. rupiga un gadiga apcubinu vinu paseju noguruso muguru un rokas taisu es aukleju mazo. auju atpusties kad vien grib.! par savu izskatu rupejos.nevizigi nesteigaju. neeju nekur izklaideties.
es nesaprotu kur es esmu nodarijusi vainam pari vai ko izdarijusi nepareizi...! es saprotu ka ir pagajis mazs laiks no kazam un tas jau ir tas sapigakais. ka tik briesmigi saasinas viss.!
Viesis
talysia 28.01.11 21:48:25
vins ar mani vienkarsi neruna. stulbi smaida un skatas. itka nerunatu par vinu.

tavapele 28.01.11 21:46:44
No janvāra sākuma (kāzām) pat mēnesis nav pagājis un jau "nesaskaņas". Tomēr ja jau pirms tam bija problēma, tad jau tad bija jārunā nevis jāmin, kas un kā. Vismaz tagad izrunājaties - mēs te tikai varam minēt, kas darās viņa galvā - stress, problēmas darbā, cita, problēmas viņā, problēma tevī. Parunājies!!!

sandija 28.01.11 19:59:35
neesi mēģinājusi izrunāties? Vienkārši paprasīt - kāpēc esi pret mani tik vēss? Pēc viņa atbildes reakcijas taču visu sapratīsi
Viesis
talysia 28.01.11 18:34:45
bet tad jau parati to neizrada. ka tas otrs cilveks ir pretigs. parasti jau to censas slept. ai es nezinu vairs neko.
Viesis
talysia 28.01.11 18:33:35
plastic. par to eri esmu domajusi. varbut ka ta ir.!

plastic 28.01.11 18:11:15
vel ja var but, ka viņam kāda internetdaraudzene, ja tik ilgi pie datora....
Viesis
28.01.11 17:57:34
Tu esi prasījusi?
Viesis
talysia 28.01.11 16:19:14
es esmu domajus par to bet. bet atduros pret to ka regulari laicigi pec darba ir majas . privdienas pavada majas. nesaprotu tad par kuru laiku vinam vina butu.! nez man liekas ka kautkada veida esmu vainiga es... tada sajuta tik nezinu kada.

emmucis 28.01.11 16:10:33
Vai esi padomājusi, ka viņam, iespējams, ir cita sieviete?
Pēc tā, ko Tu raksti, izskatās, ka ir
Viesis
talysia 28.01.11 16:00:03
sveiki meitenes. man ir viela sloti sasapejusi problema. janvara sakuma aprecejos ar virinu ar kuru kopa esam jau 4 gadus un ir kopigs bernins.! bet pec kazam kautkas ir noticies.! virs nevelas vairs sexu. nekadu intimu tuvibu. pirms kazam jau bija problemas un sex bij reize kadas 3 vai 5 nedelas. bet nu jau pat NOSKUPSTIT NEVELAS UN KUR NU VEL KAUT KO VAIRAK. nezinu kas noticis . pie datora sez lidz 2 nakti. esmu visadi meginajussi iekardinat savu virieti. visadi majieni glasti skupsti. apgerbs . izmeginats ir vis. es nezin ko vel lai daru. drosvien ka vaina ir mani.!
« 1 2

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv