Saki to šeit!

sesaprotu kas notiek ar manu virieti.! (33)

Viesis
zebuxa 06.03.11 11:14:33
varbūt jaieslikst māxlīgā depresijā? nu tā lai viņu iežēlkinātu!!!
tad redzēs ka nau k-kas ta īsti kārtībā,un pašam paraus interese par to kas īsti notiek!!!staigā tāda kā nelaimes čupiņa un paskaties uz viņa reakciju,un ja tas neinteresēs,tad tiešām interese būs pazudusi par Tevi

pikadilija 28.02.11 07:04:03
ieva.
nee pie arsta vinjsh neiet, vinjam bail, neesot tam gatavs. vinjsh pats zinot kas pa vainu, ko vajag darit, bet protams nekadas garantijas ka bus labi neesot. uz maniem argumentiem, ka vajag iet pie arsta runat un risinat nereagjee... kad bushot gatavs un nobriedis ieshot... tikai kad to gan nevar atbildet, nelidz pat tas ka saku jo ilgak neies jo mazak izredzhu pasham....

peeka 28.02.11 01:02:38
Tas nav pareizi!
1. Nekad nevainojit sevi!
2. Ja cilveki veido gimeni, tad aizmirst par draugiem vai ir kopa ar draugiem, kam ir gimenes, berni!
3. Raksturs nemainas, bet cilveks. Sieviete klust par mati un sievu, kam prioritates mainaas! ;)
4. Ja virietis nespej nodroshinat savu gimeni- paliek nedroshs, nervozs un bailigs.
Karstasiniga, valdoniga un pashparliecinata sieviete Talysia atradisiet savu vietu dzive pat bez viriesha! ;)
Viesis
talysia 03.02.11 16:11:30
paldies lasmukks... varbut tiesam ta ir visa mana problema. jo tagad kad ta padomaju ,kad iepazinamies es biju karstasiniga , valdoniga pasparliecinata sievoete bet tagad nekada. agarak es biju lepna un visi bi par mani zemaki tagad esmu peleka pele. varbut tiesam atkal ir jasak valdit.tiesam paldies.
Viesis
lasmukks 03.02.11 15:18:51
Sveika!izlasiju tavu rakstu un iedomajos ka mans padoms tev varetu palidzet!ari man pec berna piedzimsanas sakas nesaskanas ar draugu,sexa nebija vinsh aizvien vairak saka iet ar draugiem tuset es tik sedeju majas raudaju taisiju skandalus jo nesapratu ko esmu vinjam tadu nodariijusi a un ari vinsh ar mani nerunaju,bet mana neatlaidiiba uzvareja un beidzot vinsh saka runat un pateica visu kas vinjam bija sakrajies...izradas ka vinjam gribejas lai ari es eju tuset un ar draudzenem satiekos vinam gribejas but mazliet greizsirdigam ,vinjam gribejas lai esmu tada ka musu iepazishanas laika,neatkariga,valdoniga un izlemigaka,man kluva tik viegli jo izradas ka man ir pilniga ricibas briiviba gan ar savu dzivi gan visu parejo...miljas meitenes atbildes uz musu jautajumiem ir musu acu prieksha:))
Viesis
03.02.11 01:09:07
pikadilija- pie ārsta esat meklējuši palīdzību? Vai tas ir neārstējami? Atvaino- tas noteikti ir ļoti personigi, bet tas taču ir liels diskonforts.......

sniegapukje 02.02.11 22:48:56
Ui, man nelaba doma ienāca prātā... varbūt viņam problēmas ar potenci? Ja jau Tu "tā un šitā", bet viņš bez reakcijas.
Bet vispār jau, pārāk aptekalēt vīrus nevajag, jāļauj arī viņiem pacensties. Tiešām, vīrietis var nogurt arī no citu rūpēm par sevi.

florencefj 02.02.11 16:22:24
Vīrieši tiešām ir savādāki, nekā sievietes, reizēm neizprotami. Es domāju, ka Tev vajadzētu nopietni parunāt ar vīru, varbūt viņam ir nopietnas problēmas par kurām baidās runāt, bet tas ir jāizrunā, viņam varbūt ir smagi, bet nevēlas atzīt, ka ir vājšs. Patiesībā vīrieši nav stiprais dzimums, kā iedomājās paši, tāpēc reizēm sievietei ir jāpalīdz. Nedomāju, ka vīrs Tevi nemīl un krāpj, pēc Tava stāsta ir, kas nopietnāks. Novēlu, lai Jums viss nokārtojās!!!
Viesis
talysia 01.02.11 09:22:44
nu paldies pikadilija par uzrakstito tekstu. nezinu kada veida bet tas mani nomierinaja kaut ka. ceru ka driz vien vis nokartosies. ceriba mirst pedeja.

pikadilija 30.01.11 22:32:04
nu jusu gadijumaa vis kaut kas var but un ljoti labi zinu ka air kad virietis nerunaa... mans miljotais ar izvairas no visadam sarunam... un mums normala seksa nav jau vairak ka divus gadus... vinjam ir probllemas tai sferaa - adas problemas kas rada saapes dzimumakta laikaa... un sakuma shis ar man neko neteica tikai ljoti izvairijas no manis... un vinjsh ar nav ne romantisks ne ko, un es arii visu laiku mekleju vainu sevii, ka es vinju neintereseju, ka esmu negribeta utt, bet no ta ajau nekas nemainas ka vainoju sevi, tik pashai grutak.. tagad jau ar to zinamamera esmu samierinajusies, jo nu nav tas seks tas pats svarigakais manaa dziive, neteikshu ka negribu, bet ne tuik ljoti lai savas attiecibas un visu feino kas mums ir izmestu miskastee.... un mums seks are labi ja ir 1x 2men, i to ne taaa kaa standartaa :D :D :D
virieshi vispar ir sarezhgjiiti, jo mazak iedziljinaasimies vinjos jo vieglak dzivot :)
Viesis
talysia 30.01.11 10:43:03
tadas problemas baigas jau mums nebija pirms kazam. tik sexa trukums. vins vienkarsi nav romatikis. iniciators jau pirms 2 gadiem bija vins.! un ari tagad vins!
tiesi pec kazam vins tik krasi izmainijas.un palika pilnigi svess.! varbut nozelo?

lily 29.01.11 23:25:35
:D varbūt arī!
Es nevaru ne atkauties jau temu pus gadu :D
Viesis
fabrikante 29.01.11 23:15:34
Varbūt viņam stress pēc kāzām? Zini, kā, tas tāds nozīmīgs solis dzīvē, tagad apsmadzeņo, ka nu ir pie vietas...pierod pie jaunā statusa...:)

lily 29.01.11 23:11:46
Problēmas bija jau pirms kāzām, man tas neliekas normāli, bet visādi jau gadās. Varbūt viņam grūti ko pateikt, negribot tevi sāpināt. Sūlbi skan, bet tagad, kad apprecējāties tas ir palicis vel grūtāk.
Cita sieviete?... kā ar darbu, vai tur nav iespējams romāniņš? Parasti jau vīrieši sexu vienmērnuz visur grib :D
Tas irdīvaini, ka tā var izturēties, manuprāt problēma ir paliela un ar 2 kājām.
Bet tās ir tikai manas domas!

hiperkeri 29.01.11 22:52:42
svabīt-jājājājā!:)
ja jau apprecējies,tad solījāt būt kopā,un ja jau precās,tad vienu reizi dzīvē. laulības ir solījums,ka tu nekad nenovērsīsies un neaiziesi(un viņš tāpat) un visu ,visu risināsiet.vienkārši varbūt ir jāpaiet laiciņam..
tieši tā,vienkārši pievērsies vairāk tagad sev,un reaģē,kad viņš sāks ilgoties pēc savas `rotaļlieas` (c`mon,viņi visi ir kā bērni:D),un pārāk nestreso;)

svabits 29.01.11 21:24:18
esmu šokā ko jus te runājat! Ja cilvēki ir tiko precējušie un kopā 4 gadus tad kāds par daudz??? Sākumā tak tev gribas ar otru būt kopā regulāri, seksot ntās reize, dziedāt, dejot līksmot....ja jau rutinā pēc mēneša tad tāda ģimene nevar pastāvēt. Tu noteikti ir kāda dziļāka problēma vīrietim! UN NEKAD NEVAINO SEVI! Kas tie pa latviešu tēviņiem kuri sievieti uzskata par kaut ko nevērtīgu, vienmēr vainīgo utt.

cerite 29.01.11 20:35:18
Kāpēc precējies,ja jau bija problēmas.Tagad protams ,ka viņš domā, kaTu nekur ne zudīsi un var visam atmest ar roku.Kurš bija precību iniciators?

inguce 29.01.11 16:41:01
talysia, ja ir iespēja, pati izej, atpūties ar draudzenēm.... lai redz, ka neesi iegrimusi mājas dzīvē,ka nav viss par un ap viņu.

māju varbūt ne gluži nekop, bet dari to mazāk. Lai redz, ko nozīmē arī Tavs darbs ikdienā...
Viesis
talysia 29.01.11 16:38:06
drosvien ka ta ari ir inny.!vissu laiku bija tada sajuta ka vaina ir mani. ko man tada situacija darit netirit maju netaisit est un likt vakt bernu pec darba.? : ))
es vairak ari saku sliekties pec domas ka vinam vairs nav jacensas pec mans uzmanibas pec kazam. jo es jau nekur neaiziesu vai neaizmuksu.. ka nav nekas jadara vai jacensas un es ka mammam vinam esmu... pasaprotama.

inny 29.01.11 13:39:00
talysia

Varbūt viņam Tevis ir par daudz?! Varbūt ir apnicis tieši tas neinteresantais dzīves ritms, ka viņš vienmēr apčubināts, viss perfekti. Arī tas mēdz nogurdināt vīrieti.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv