Saki to šeit!

Mana otrā pusīte - kur Tu esi? (14)

Viesis
inta26 31.03.11 14:40:56
Sveika Alex. Man arī bija tieši tāda situācija sagājos ar vīrieti dzīvojām astoņus gadus, piedzima divi jauki bērniņi. Laikam jau astotajā kopdzīves gadā sapratu ka tas nav tas ko es gribu.
Man kluva ar viņu loti grūti,mēs nevarējām izrunāties un ja arī runājām ta tas viss bija velti.
Strādājot par precu pieņēmēju es iepazinos ar puisi, īsā laikā mēs sapratam ka viens bez otra nevaram. Viņš piedāvāja man dzīvot kopā. Un zini es piekritu, savācu mazos un aizbraucu uz viņa pilsētu. Viegli jau tas nebija sākt visu no sākuma. Tas arī mierā nelika, ne jau tāpēc ka mīlēja ,bet tāpēc ka aizveda prom viņa īpašumu.
Bet puisis pieņēma mazos, un mēs jau kopā cetrus gadus. Gadās jau ik pa laikam kibeles, bet tās ir risināmas. Galvenais ir laikā izrunāties.
Es ticu ka tu ari noteikti atradīsi to īsto, un tu to sajutīsi sirdī ka vot šis ir tas īstais.
Bet noteikti ja nemīli nedzīvo kopā pat bērnu dēl, tici man bērniem nav vajadzīga nemīlošu vecāku kopdzīve, jo bērni visu jūt.
Viesis
vooda 24.03.11 20:26:45
Lai atrastu to ilvku kursh paieshi no laiak sakuma ir paredzets tieshiJusm vajdzetu kosulteties ar speciakistu mahijas jautajumos,kursh noteikyu jusu saderibu pec stihijam,horoskopa zimem.un daudz ka cita.
es varu iedot viena shada cilveka numuru,kursh nodarbojas ne tikai ar ti bet ari ar milestibas pieburshanu,palidzibu biznesa jautajumos.izgatavo amuletusun talismanus.
man vinjs palidzeja divu dedelju laika.
laikam vienigais istais latvijas mags.
luk vinja numurs 26788743.

agnese7777 24.03.11 14:21:52
Ja dzīvē tagad nekā neminīsi tu savu draugu/vīru vienkārši sāksi ienīst un ja bērni to jutīs?
Tev jāšķiras, jo jūtas nevar atjaunot.
Viesis
alex 03.03.11 20:38:00
Nu tā, ir pagājis kāds laiciņš. Un paldies par komentāriem :) Sapratu, ka gluži no iedomām vien nedzīvoju :) Un straplaikā konstatēju, ka tikai ar prātu varu sev likt būt mīļai.
Iemīlēšanās un mīlestība, protams, ir nošķiramas. Bet abos gadījumos, manuprāt, ir jāvēlas otru samīļot, priecāties kopā pamostoties un tiekoties pēc pāris dienu šķiršanās utt.
Tikai... kur lai rodu drosmi???
lauvenite - kā, piemēram, Tu saņēmies par to runāt utt.?
Viesis
lauvenite 05.02.11 17:56:47
Es uzskatu,ka nav verts sevi un otru mocit,ja zini,ka tev nav nekadas jutas pret otru cilveku.Del berniem nav jega dzivot kopa un,ja gaidisi,kamer berni izaugs,tad pec tam jau var but par velu.Ari man ir bernins,bet tas man netrauceja aiziet prom no sava drauga,ar kuru kopa nodzivoju loti daudzus gadus.Sapratu to jau loti ilgu laiku pirms tam,bet baidijos iet prom un sakt visu no jauna.Atradu citu puisi,kurs bija vienkarsi superigs,likas,ka vins bus istais,bet pec kada laika sapratu,ka ari pret vinu nejutu to,ko vins pret mani un lai ari cik sapigi tas skita,tomer aizgaju prom.Nevaru teikt,ka tagad viss ir nokartojies,ir vel daudz kas jaizdara,bet priecajos par kopa pavadito laiku ar savu meitinu.Varu to veltit tikai sev un vinai un nemac un neuztrauc nekadas saubas.Beigas tacu viss bus labi un ja ta nav,tad tas vel nav beigas,galvenais ir ticet sev un izdomat,kas tev ir svarigaks citi vai tu pati sev.

inny 29.01.11 13:42:27
Daudzas sievietes apjūk, kad pēc vairākiem gadiem noplok kaisle, piemēram. Mīlestība nekur nepazūd, bet kaisle vairs nav iepriekšējā... daudzas to jauc.

indijs 28.01.11 20:52:43
Īstais un mīlestība,ir tikai dažu īpašību kopums ,kuras sieviete vīrietī vērtē visaugstāk un sajūtas,ko viņš viņā izraisa.Daudz agrāk ar šim lietām esmu ekperimentējis,ir noteikts uzvedības modelis pie kuras sievietes zaudē prātu.Un pašas nevar pēctam izskaidrot ,kāpēc viņas zaudējušas viņu:) Tas viss dēl tā ka ir apziņa un zemapziņa.Zemapziņā visas sievietes ir dzīvnieki vienkārš dabas produkts ar dzīvnieku instinktiem.Ja runāsi ar viņas saprātu tad tas būs bezcerīgs gadījums,tiklīdz runāsi uz viņas instinktiem,viņa sāks iemīlēties.
Viesis
28.01.11 18:02:58
Ir mīlestība un ir iemīlešanās. Es nezinu un nevaru zināt kā Tu jūties, un kādas ir tās izjūtas. Bet runājot par mīlestību kā tādu- bieži cilvēki alkst pēc iemīlēšanās. tās reibinošās sajūtas, kas liek galvai griesties. Bet agri vai vēlu ta pāriet- vai nu pāraugot mīlestība vai kļūstot par tukšumu...

nosiguldas 28.01.11 12:23:12
Alex, noteikti ir tāda mīlestība, tikai reizēm, kad mīlam mēs mūs tik stipri nemīl un tas ir tauriņa skrējiesn uz uguni. Gadiem ejot esmu sapratusi, ka mīlestība, ir uzticība, spēja paļauties vienam uz otru, cieņa, kopējs mērķis tas var būt arī spēja kopā izaudzināt bērnus. Kada mana draudzene, kurai tajā brīdī bija trīs bērni bija tādā pašā situācijā. Viņi vienojās, ka abi apvienosies un noliks bērnus uz kājām tad arī izšķirsies, satiku draudzeni pāris gadus atpakaļ, bērni jau lieli, kā ar šķiršanos. Zini mēs par to neesam domājuši.
Katrai sievietei ir brīdis, kad gribās asākas izjūtas, spilgtākas krāsas attiecībās, bet tās nāk un iet, parasti paliek pastāvīgas vērtības.

svabits 28.01.11 11:23:48
es uzskatu ka deļ bērniem dzīvot ar nemīlamu cilvēku nav tā vērts! Jūs varat būt labi vecāki arī šķirti....un kad sirdī atplauks tev pavasars tad jau viss sakārtosies un visas lietas atrisināsies pašas no sevis. Ik vienas būtnes velme uz šīs planētas ir viena - mīlēt un būt mīlētai!
Viesis
alex 28.01.11 10:26:33
Paldies meitenes! Es tiešām jūtos slikti, bet nevaru saņemties kaut ko mainīt. Mums ir arī bērni. Vienreiz jau tā kā pašķīrāmies, bet viņam izdevās kaut kā mani pārliecināt, ka varam mainīties un tā nu turpinām.. Saprotu, ka man pietrūkst drosmes. Un jūtos vainīga. Manī ir šausmīgas pretrunas. It kā saprotu, ka nevaru būt vainīga, ja nejūtu mīlestību, bet tad atkal prāts saka, ka kaut kādu mistisku iedomu dēļ taču nevaru izjaukt ģimeni. Jūtos pagalam izmisusi. Bet ja godīgi - baidos arī palikt viena. Tāpēc arī gudroju, vai doties pie psihologa vai pie astrologa. Gribētos jau zināt, vai manā dzīvē ir paredzēta arī mīlestība tāda, par kādu sapņoju..
Viesis
nuxe 28.01.11 01:11:59
Es,Tevi ļoti labi saprotu Alex, pati nodzīvoju kopā 10 gadus ar draugu,no sākuma domāju ka mīlestība(ticēju pati tam)bet pēdējā laikā jutos ļoti slikti un sapratu,ka īsti nemaz nezinu vai viņu mīlu.Nevarēju ta no visas sirds pateikt ES TEVI MĪLU un ta mēs izšķīrāmies(bet dzīvojam vienā mājā tā iznāca) .Viņš man saka,ka mīlot mani un gaidot,bet Es nezinu vai Es viņu mīlu:(Un Es ļoti ceru,ka kādreiz satiksu savu īsto cilvēciņu....

svabits 27.01.11 16:20:07
jā jo tāds cilvēks ir tikai tas ka mēs kādreiz paejam garām vai nepamanam kaimiņu, darba biedru, sporta kluba apmeklētāju un sirdis viens otram neatveram. Pie manis ir atnācis šāds cilvēks un ir ar ko salīdzināt kad jūti ir ĪSTAIS!
Novēlu veiksmi tādu sastapt....
Viesis
alex 27.01.11 15:46:30
Tēmas jautājums banālāks jau laikam nevar būt..un jūtos it kā man būtu knapi 20, kad ko tādu rakstu. Bet..
Esmu iedomājusies un pārliecināta, ka ir tāda mīlestība, kad skaidri zini un bez minstināšanās vari pateikt vārdus "es Tevi mīlu"; kad skaidri un ar sirdi jūti - šis ir tas cilvēks, ar kuru gribu būt kopā līdz mūža galam!
Varbūt esmu ideāliste, varbūt...
Bet jūtos nelaimīga, ļoti nelaimīga, ka manī nav šādu jūtu pret savu vīru. Neprasiet, kāpēc precējos..es pati esmu uzdevusi šo jautājumu sev neskaitāmas reizes.. Cenšos veidot normālu ģimenes dzīvi ar vīru, ļoti cenšos, bet reizēm gribas mest visu pa gaisu, jo nespēju vairs censties un izlikties. Tad atkal pieslēdzu saprātu un analizēju, vai tikai neesmu lielo mīlestību izfantazējusi un pati nebojāju savu ģimeni ar kaut kādām iedomām.
Kā lai es tieku ar šo sajūtu galā, ka man ir jāsatiek cits cilvēks..Man liekas, ka viņš noteikti ir..
Izklausās laikam murgaini, bet es nezinu, ko iesākt, jo jūtos nelaimīga un pazudusi. Iet pie astrologa vai psihologa, vai nezinu kur vēl..
Meitenes, vai kāda no jums jutusi ko līdzīgu un ko par to domājat??

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv