Saki to šeit!

Tā vien vēlos.... (11)

Viesis
minka30 05.02.11 11:32:41
biju uz sarunu pie psihologa un ir viens teikums, kas lika aizdomāties.... varbūt tu esi tik stipra ka tev šo virieti nevajag.....
Viesis
minka30 05.02.11 11:24:09
ir jau aizgajis pa talu....
Viesis
minka30 16.01.11 11:19:43
laikam jau ta ir, ....

silva9 15.01.11 19:53:46
Nu nav tik traki ,tagad var šķirties ,ja nav jādala manta pie notāra likme 50ls .Padomā un izvērtē ,kas būs labāk Taviem bērniem un Tev ,kur būsiet drošībā,stabilā dzīvesvietā un ar iztikas līdzekļiem.
Viesis
minka30 15.01.11 19:44:32
pieķeru viru ar citu, un biju stāvoklī, likās ka viss vel var mainities!!
muļķigi jau butu teikt, ka tas dieva sods par to ka 2 gadus pinos ar citas sievietes viru, bet tas ir ta sanācis!!bet nekas nemainās un kļust tikkai ļaunāk, vēlos šķirties, bet tas atkal prasa visas formalitātes un finanses...

silva9 15.01.11 19:42:30
Ja godīgi ,tad viss lielākos rēķinus par savu vecāku kļūdām nomaksā bērni. Tavā sitācījā vīņi ir jau ķīlnieki.

silva9 15.01.11 19:40:17
Labi aprcējies,bet bērns ,ja jau nebija parliecināta par savas rīcības pareizību un jēgu.

sandija 15.01.11 19:30:02
njāaa, drāma, ne dzīve. Bet nekad nevar zināt, kā būtu bijis ar Viņu! Varbūt nemaz labāk
Viesis
minka30 15.01.11 19:24:14
es to apjautu jau 1,5 stundu pec kāzām kad vins pazvanija un pajautāja vai ir to verts???

silva9 15.01.11 19:20:29
Domāju ,kad nevajadzēja Tev precēties .
Viesis
minka30 15.01.11 19:06:16
Mans stāsts reizēm neatšķiras ne ar ko no citiem ,bet velos padalīties savās domās un izjūtās!!tas bija 6 gadi atpakaļ.Bija ļoti svarīgs brauciens uz Rigu, un pēc darba steidzos uz autobusu, kuru protams nokavēju, tāpēc nācās stopēt mašinas un apstājās Viņš!!!No sākuma mūsu brauciens bija kluss un lai kliedētu mašinā klusumu viņš iesāka stāstīt anekdoti!raisījās sarunas un tuvojoties galapunktam viņš palūdza manu tel. numuru.Par cik biju briva meitene(bez virieša, bet ar bernu), nodomāju kapēc gan ne!!!un iedevu.(kaut ari zināju, ka viņš ir precējies)Tad ari tas viss sākās 2 gadi bija kā rozā brilles uzvilkusi, sekoja telefona zvani, tikšanās un davanas, kaisligi skupsti un devos izbraucienos uz ārzemem(viņš ir tālbraucējs), kopā ar vinu!!tas tik bija laiks, ko nenoželoju.Zināju ka viņa gimenes dzivite īpaši labi neiet, bet kas milejas tas ķīvējas!!sapratu, ka no ģimenes viņs netaisās iet prom.tāpēc sapratu, ka tadas attiecības uzturēt nevaru, jo gribējās svētkus pavadit kopā ar tuvu cilvēku un savu bernu!!Apreccejos ar citu, jo nevelejos izjaukt ģimeni, tagad man ir otrs bernins,bet ik pa reizei turpinam uzturēt sakarus, jo jau 4 gadus nebiju vinu redzējusi, tikkai dzirdejusi viņa balsi.satiku uz 15 min un tas izraisija jaunu emociju vilni, nespēju vinu aizmirst un nevelos!!!!saprotu, ka savu viru nemīlu, un nodaru pari vinam, bet vinš ir gatavs to visu paciest, ka tik esmu kopā ar vinu!!!Tā vien vēlos pagriezt laiku atpakaļ, bet nav lemts!!!!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv