Saki to šeit!

Tā pati vecā tēma - sirds draugs un alkohols (10)

Viesis
saulcerite 24.05.13 09:01:26
Sveika, Liania!
No savas pieredzes varu teikt ka alkoholiķi nemainās.......
Dzīvo savu dzīvi bez viņa, sakumā būs grūtāk, jo ir pieradums, bet pēc tam viss būs labi un atradīsi sev labu cilvēku.
Vēlu veiksmi!
Viesis
beket 23.05.13 13:57:43
Meiten bēdz kamēr vari, man bija vīrs kurš 9viņus gadus dzēra,un nekas nemainījās un nemainīsies, vnk tu tērē savu dārgo laiku.dzīve nav nekāds izmēģinājums,bet tā ir vienīgā.viņš ir alkaholoķis,ko pats nekad neatzīs,viņam tā ir norma.

karmena 03.01.11 15:14:05
liania, manuprāt tā ir tikai tāda atruna, ka alkahols tiek lietots, lai varētu iemigt. Miegam var iedzert glāzi vīna, nevis vienu vai divas pudeles. Domāju, ka šī atruna tiek lietota, tāpēc, lai tev būtu ko atbildēt, kad tu jautā kāpēc viņš dzer. Varbūta tas arī sākās kā līdzeklis miegam, bet pārgāja ikdienas dzeršanā.
Būtībā ir tikai divi varianti, ko tu vari darīt- vai nu censties palīdzēt viņam un nopietnāk aprunāties ar savu draugu un nesamierināties ar atbildi, ka dzerts tiek tikai, lai varētu aizmigt. Vai nu, ja viņš necenšas kaut ko mainīt un nemaz nevēlas to, iet katram savu ceļu.

liania 03.01.11 12:14:25
Paldies Jums liels. Bus man tagad jāpārdomā viss kārtīgi un mēģināšu kaut kādā veidā savu draugu vest pie prāta, ja mēs būtu tikko iepazinušies tad gan jau ka pamestu. Bet nu mēs pāris gadus dzīvojam kopā. Attiecības nepasliktinās kad viņš lieto alkoholu, bet man bail no tā ka viņš bendē savu veselību un ka pienāks tāds brīdis ka viņš sāks jau dzert arī no rītiem.
Gaidu ar nepacietību eksperta atbildi.
Viesis
vasara 03.01.11 00:42:42
paldies, acisciet. Tur ir daudz video, bet es krieviski nesaprotu.

acisciet 02.01.11 23:18:31
Vasara, te var pameklēt kadu informāciju, vismaz izprast cēloņus, varbūt pat rast risinājumu.Atrodi savai problēmai atbilstošu tēmu un vienkārši paklausies-paskaties, varbūt kas noder:
http://www.torsunov.ru/ru/downloads/video.html
Viesis
vasara 02.01.11 23:05:48
Man ar ir taada probleema. Tapeec ar nezinu ko iesaakt. Vins to atziist, ka ir alkaholikis, bet mainiit neko nevar. Nu jau paaraak biezi saakam deel taa sastriideeties, jo tiesaam tas piegriezas. Domaaju jaiet atseviski celi. Bet peec paaris dienaam man vins pietruuks. Tapeec nezinu kaa ar to tikt galaa.

acisciet 02.01.11 22:08:19
Nepretendēju uz eksperta viedokli, bet manuprāt tā ir atkarība. Ja vīrietis diendienā dzer un sieviete ir viņam līdzās visu šo laiku, viņai tā ir līdzatkarība. Tāds ir attiecību modelis un vīrietim nav nekādas motivācijas dzeršanu pārtraukt. Te tiešām nepieciešams speciālists, lai palīdzētu risināt problēmu. Mainīties var katkas vienīgi tad, ja vīrietis pats to gribēs, kamēr situāciju pieļauj un turpini ar viņu dzīvot - viņam viss OK.

kintijasieviesuklubslv 02.01.11 21:39:11
liania, ja iedzersana notiek katru dienu un draugs bez taa nevar aiziet guleet- man tomeer gribas teikt, ka tas ir alkoholisms, bet tu esi nokluvusi liidzatkariigo attieciibaas. vai to veelies? esi gatava ar to samierinaaties? manupraat, ir tikai divi risinaajumi - vai nu samierinaaties, vai arii kaut ko kardinaali mainiit.

pakonsulteesos arii ar kaadu ekspertu sajaa jomaa. Lasi jau tuvaakajaa laikaa Sieviesu Klubaa arii eksperta atbildi uz tavu jautaajumu

liania 02.01.11 21:26:25
Sveikas, griežos pie Jums dāmas pēc padoma, ceru uz atbildi!
Draudzējos ar savu draugu jau diezgan labu laiku - vairākus gadus un man ir piegriezusies viņa dzeršana es vairs nezinu ko iesākt. Lieta tāda ka viņš dzer katru dienu jau kādus 5 gadus vismaz pa vienai vīna pudelei vakarā, citreiz pat divas tiek izlietotas. Esmu runājusi un vienīgais ko viņš saka ka jā apzinās to ka daudz dzer, bet viņš neesot alkoholiķis, viņam vienkārši nenāk miegs ja viņš nedzer. Viņam ir ļoti labs darbs, sporto, viss ir kārtībā, arī kad iedzer viņš neuzvedās agresīvi. Bet manuprāt tas jau vairs nav normāli.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv