Saki to šeit!

Vai ir jābūt greizsirdīgai? (40)

egucis 09.04.11 09:54:17
izskatās ka krāpj, bet nu es tavā vietā vienkārši izgāztu visas dusmas uz vīrieti, tad pateiktu lai vācas, izmestu ārā pa durvīm ar visām mantām, nomainītu ārējām durvīm slēdzeni un nekad vairs nelautu tikties ar savu bērnu!!! Jo glābt es neglābtu tādas attiecības, jo es ar tādu vīrieti nevarētu pat gulēt vienā gultā, kur nu vēl mīlēties! Uzskatu ka mīlēšanās tas ir kautkas tik intīms ka to var darīt tikai 2 mīloši cilvēki, nevis es gribu un man vienalga ar ko es to daru nu fuii!!! Ģimene nav tikai bērns kopīgs bēt arī mīlestība uzticība utt Ja kautkas svarīgs no tā visa zūd tad tā vairs nav ģimene...

chardonnay 08.04.11 22:09:38
nejauši atvēru drauga darba e-pastu, nebija nospiedis krustiņu un ielogojos pa taisno iekšā. ooo... kaudzēm vēstuļu no dažādām meitenēm, sievietēm pēdējo 4 gadu garumā (esam kopā 8).. sūtītas bildes - gan apģērbtas, gan neapģērbtas. aicinājumi braukt pie viņa, palikt viesnīcās kopā, fakti par kopīgām pusdienām, pastaigām, bučiņām, komplimenti kā no pārpilnības raga... maita! atklāju ka viņš ir jāklis. mani no saviem draugiem portālā draugiem.lv bija izdzēsis un nobloķējis, kopīgas bildes - nevienas. vienmēr bija telefonu slēpis, bieži baterija bija beigusies, un kad nebija, pāris reižu meitenes pa naktīm zvanīja, viņš nezinot kādā sakarā. ak, es naivā aita. kaut kā piedevu. bet telefonu slēpj joprojām, e-pastus nerāda. kad telefons izslēgts, baterija beigusies, iet uz toleti slēgt iekšā. es tam idiotam ticēju, ticēju, ko viņš man saka. aita. kā saka - būs aitas, būs cirpēji :( 8 gadi, bet tu tam otram esi nekas.

thera 29.12.10 20:48:40
Mans viedoklis. Es domāju ka šī sieviete ne pie kā nav vainīga. Paskaidrošu kāpēc... Tev gar viņu nav nekādas daļas, Tev ar viņu nav ne attiecības ne nu viņa ir Tava draudzene.. Bet Tev ir attiecības ar Tavu vīrieti! Tieši viņš ir tas kas ir atbildīgs par to kas notiek (tagad protams var apgalvot ka viņa speciāl viņu savaldzna un pavedina vai vēl sazin ko) Tas taču ir viņa varā izlemt pakļauties kārdinājumam vai ne, tā kā / ja viņš ir "uzķēries" pats vainīgs. Tu esi kopā ar šo vīrieti no viņa arī jāprasa atbildība par viņa paša vārdiem un darbiem!

agodanzy 10.12.10 16:56:35
paldies :)

plastic 10.12.10 15:59:58
malacis,agodanzy!!! Tagad pats galvenais ir centsties šo sāpi aizmirst vai izdzīvot. Esi vērtība sava vīrieša acīs, bet pats galvenais - svās acīs!!!

agodanzy 10.12.10 15:01:09
paldies lakrica83 ljoti patika tavs ieteikums un piekritiishu Plastic uztaisiiju sceenu mazais bija sapakots mantas kastees un gaidiiju klasesbiedru, kursh mani aizvediis prom, bet viirietis paspeeja pirmais ieraudziija ka es eju prom no saakuma neko nesaprata, pateicu kaapeec es taa un ka netaisos kaa lelle seedeet un gaidiit kad vinjam vajadzees mani gultaa.. gribu buut sieviete, miileeta un lutinaata...!!! Taa kaa vinjsh dara to ar sqavu koleegji... Protams atziishanaas nebija, kas zin varbuut arii nekas nenotika, bet vinjas numurs tika izdzeests no tel. draugos vairs neiet vinjsh un jau kaadu laiku es esmu VIENIIGAA miileetaa sieviete, vismaz taa juutos, Bet sho visu panaacu, pasakoties jums sanjeemos un izdariiju...

Panaacu savu, paldies miiljaas ;)
Viesis
saulite 09.12.10 21:11:48
Plastic.Paldies par padomu!Uzrakstīju savu sāpi jaunā tēmā,ceru saņemt kādu padomu.Paldies!

plastic 09.12.10 20:31:40
Dzulle. Uzreiz butu atdarijusi ar to pašu. Lai saprot kā ir būt tā otra vietā, kurš noskatās. Būtu labi, ja savu stastu pievienotu jaunā tēmā. Domāju daudzām butu ko teikt un padalīties ar pieredzēm.
Viesis
saulite 09.12.10 10:05:00
Sveikas dāmas!
Man arī ir sava sāpe,gribu jums lūgt padomu no malas.
Savu otro pusīti ļoti mīlu un cienu.Gadus atpakaļ bija skolas balle bijušajiem absolventiem,viss jau būtu labi,Bet draudzene paziņoja,ka ballē viņiem ļoti labi gājis un ja es vēlos varu ieiet tādā un tādā profilā pastīties bildes.
Ko es protams arī izdarīju.Balle kā jau balle,tikai vienā bildē manam vīrietim klēpī sēdēja sieviete,un pārējie ballēt gribētāji.Mani protams tas šašokēja,par to visu jautāju otrai pusei,atbildēja,ka tas neko nenozīmē,neesot bijis vietas.Kā jūs rīkotos manā vietā?Dziļi sirdī man sāp un vairāku gadu garumā man tā bilde stāv acu priekšā.

banderoso 05.12.10 00:58:49
Es nelasu drauga sms, nelienu viņa draugos un man sirds mierīga. Mazāk zinu, vieglāk dzīvot :)

miiljaa 04.12.10 23:04:42
un galu galā-cik cilvēku,tik viedokļu.. Varat piekrist viedoklim,nepiekrist..Tāds nu tas ir-izsaku savas domas..

To kā ir-zin tikai viņa pati ;)

miiljaa 04.12.10 23:02:34
es teicu,ka "vienmēr vainīga ir sieviete tajā, ka vīrietis viņu krāpj." ??? tā es teicu??? .. ne vienmēr,bet ir vērts aizdomāties arī par to ;) ka ne vienmēr pie visa tomēr ir vainīgi vīrieši :p

plastic 04.12.10 20:35:14
Smukaa, tieši tā !!! Tāds vīrietis nokrāps pat tad, ja viņam ir jaukākā un saprotošākā sieviņa. Un tā arī ir, pazīstu un zinu kārtigas sievietes, kas audzina bērnus, gatavo gardas vakariņas, mīl vīriņu, bet tieši viņām vīri pamanās šļūkt pa kreisi. Vīrieti iekārdinās klubiņā satiktā pusplikā meiča, kura dzer aliņu un grozās. Savlaik arī es pievērsu sev savējā uzmanību pie vermuta glāzes trokšņainā piepīpēta dzīvoklītī. Bet nevaru pievērst uzmanību, kad esmu gādīga māte, saimniece virtuvē un sirsnīga sagaidot vakarā vīru mājās. Vai tāpec jāmeklē vaina sevī?

smukaa 04.12.10 19:51:37
plastic - neaizmirsti,ka ir iipasha viirieshu suga "jaaklji",un tad vari kaut silikona dibenu ieshuut,taapat vinsh sljuuks pa kreisi un paslepus nezin ko dariis:(

plastic 04.12.10 19:41:09
Pilnīgi nepiekrītu viedoklim, ka vienmēr vainīga ir sieviete tajā, ka vīrietis viņu krāpj. Piemēram, es un, domajams, ari ļoti daudzas no mums, cenšās vienmēr izskatities labi, apmierināt virieša apetīti kā virtuvē, tā gultā tik labi, cik spējam un esam gatavas darīt, cenšamies but interesatas, sabiedriskas, mīļas utt. Taču bieži vainota tiek tomēr sieviete, ja kkur kkas nav pilnīgi ideāli un tāpēc vīrietis krāpj. Man liekas, ka no sievietes reizēm tiek prasīts pārāk daudz. Bet... varbūt arī mēs gribam vairāk. Es gribu, lai vīrietis man biežāk dāvinātu ziedus (vienīgā reize bija mans izlaidums), sarīkotu romantisku vakara pastaigu, aizvestu uz kino bla bla bla...bet tā nav! Un tāpēc jau es viņu nepametu un nekrāpju, bet pieņemu viņu tādu, jo mīlu. Ja kāds apgalvotu, ka man būtu jāmeklē vaina sevī - tad ejiet ellē!! es nevaru būt perfekta, bet es mīlu savu vīrieti un man sāp viņa nodevība!!!

miiljaa 04.12.10 16:10:49
Varbūt tiešām Tevī pašā kaut kas ir mainījies?..Kāpēc uzreiz vaina jāmeklē citos?.. Paskaties un izvērtē pati sevi un savu rīcību!
Pilnībā piekrītu Apeter ..

miranda 03.12.10 19:36:03
Plastic, man prieks par jums! ;)

plastic 03.12.10 19:22:22
miranda. tieši tā!!! :D pateicu, ka aizeju, tik pat kā mantas sāku krāmet, ka viņš man pie kājām visas zvaigznes solijās nonest. vispār daudz mīļus uzmanības pieradijumus veltījis :D

miranda 03.12.10 18:12:20
Plastic, kā vīrs tagad uzvedas? Lutina Tevi un izrāda pastiprināti uzmanību?

plastic 03.12.10 17:26:35
Laipni lūgta klubiņā. :D Nesen arī es par šo pašu problemu rakstiju te. Arī izlasīju to, kas manām acīm nebija paredzēts. Vajadzetu izdomāt viltīgu plānu, kā šadus vīriešus pārmācīt. Es savam piedevu šo nodevību, bet iekšā jau vel tā sāpīte ir.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv