Saki to šeit!

Meklēju jaunas draudzenes..... (214)

svente 27.07.11 15:57:17
Lasu un tiešām žēl, ka tik daudz jaukas sievietes ir vientuļas. Te ir dažādi Latvijas nostūri, Līgatne, Sigulda, Koknese, Aizkraukle, Rīga. Izbrīna tas, ka lielākoties tās ir sievietes līdz 30 gadiem. Man jau likās ka vientuļnieku būšana ir vairāk ap 50 gadiem (kā man). Neteikšu, ka būtu tik ļoti vientuļa, bet draudzeņu nav. Ir paziņas, saziņa ļļļoootti reti. Ir trīs bērni - viņiem pašiem savas darīšanas - negribas uzbāzties ar savām rūpēm, ja tā var to nosaukt. Saprotams, ja sievietei ir mazi bērni, izbraukt kaut kur ir grūti. Es varu tikai ieteikt, varbūt ka noder. Katra zin, ka skolās ik pa laikam notiek salidojumi. Kā nu kurā - citi tiekas pa 5 gadiem reizi, citi katru gadu, citi pa 10. Varbūt ir iespēja visām, kam nav draugu 1x vai 2x gadā tikties - vai nu pie kādas dāmas mājās, ja kāda būtu tik drosmīga un uzņemtu (protams runa iet tikai par groziņiem, ko katra var un cik var, lai nebūtu nekādu pārmetumu un namamātei lieki kreņķi), vai kādā kopīgi norunātā vietā. Es labrāt uz tādu tikšanos aizbrauktu, bet..... Es negribu tikties Sieviešu klubā. Varētu būt 2x gadā un tad varētu pavasarī mainīties stādiņiem, sēklām, rudenī padižoties ar pašu saražoto - ievārījumiem, koserviem u.c. Man bija draudzene - mēs pamatā tikāmies 2x gadā - pavasarī un rudenī. Es no viņas daudz recepšu pārņēmu, bet ikdienas saziņa savā starpā ar e-pastu vai Skype. Varbūt ir citi varianti? Pati esmu no Rīgas, 50 gadi, mājas nav, ir "balkona dārziņš", finanses ir ļoti ierobežotas, lai varētu diži braukāt. E-pasts: aijap@btv.lv
Viesis
tigerens 27.07.11 14:29:47
Sveikas! :) :)
Šī draudzeņu būšana... Man vispār ar draugiem čābīgi, jo daudz kur esmu mētājusies un daudzi paklīduši pa pasauli, sakari trūkst vai nav vecajā līmenī... Draudzenes, kuras skaitās manas uzticības personas- visām ir ģimenes, bērni, darbs utt. Pārsvarā sanāk tikai pa tel. pačalot... Ja runā par satikšanos, tad visu laiku man pie kāda ir jābrauc... :( Ar laiku tas sāk iesēsties...

lasma 27.07.11 14:12:58
es ari no aizkraukles!
Viesis
nevisa 27.07.11 13:52:39
Sveikas, esmu no Rīgas (Pļavnieki), esmu jaunu draudzeņu meklējumos. Neskatoties uz to, ka cītīgi strādāju, audzinu arī 4 bērnus, jaunākajam drīz būs 3 gadi.....
Mans e-pastiņš: nevisa2@inbox.lv
Viesis
ruta51 27.07.11 09:51:59
Sveiki,labprāt iepazīšos,satikšos,parunāšos,uzklausīšu kādu jaunu draudzeni.Pati esmu no Aizkraukles puses 51.g. arī es esmu daudzkārt diezgan vientuļa un vēlētos satik un iepazīt jauku draudzeni,kā arī būtu ar kādu jauki aiziet pastaigāties,aiziet uz kādu pasākumu kopā vai izdzertu kādu kafijas krūzi un jauki pačalotu!gaidīšu jūsu vēstules uz savu e-pastu rutami@inbox.lv uz tikšanos...lai jums jauka diena,labs garastāvoklis un viss veicas!
Viesis
26.07.11 22:34:26
Esmu tālu prom no draudzenēm un paziņām, tāpēc labprāt parunātu ar kādu meiteni ar e-maila vai skype palīdzību... esmu 22 gadus jauna :) mans e-mails velnaste@yahoo.com
Viesis
irita84 26.07.11 08:59:47
Sveikas dāmas,es ar labprāt ar kādu iepazītos,papļāpātu,sadraudzētos!Esmu no Kokneses,divu meitiņu mamma!labprāt sastādītu kompāniju,aizietu uz parku pastāigāties vai ar bērniem uz rotaļu laukumu! mans e-pasts iritapl@inbox.lv
Viesis
signeee 26.07.11 02:42:34
Hey :)
Arī man lielākā daļa draudzeņu ir pačabējušas :( Tāpēc esmu atvērta jaunām draudznēm vecumā no 20- 27 signy6@inbox.lv

valmora 21.06.11 09:42:29
es arī esmu par jaunām draudzenēm! citām vnk nav bērnu, tādēļ vēlos sameklēt kādu, kurai šī "situācija" ir pazīstama!:) dzīvoju rīgā, centrā, pie Daugavas sporta nama!:) esmu 22 gadus jauna!:) mans e-pasts ilzespringe@inbox.lv:)
jauku dienu, dāmas!:)

www90lv 21.06.11 00:33:17
Varbūt aizejam uz kādu pirtiņu? :)
Viesis
jaukapeka 15.06.11 08:51:37
Sveikas,Meitenes!:)
Priecājos,ka ir šāda sadaļa,kur var mēģināt rast jaunus draugus un sabiedrotos!Jauki:)
Varbūt ir kāda,kurai tuvojošajos Līgo svētkos tā īsti arī nav ko sadarīt-vienai uz kādu no Līgo pasākumiem negribas iet,bet īsti pie kā braukt arī nav...Es esmu no Rīgas,man-30:)
Mans e-pasts:jaukapeka@inbox.lv
Varbūt kopā būtu jautrāk?!

meitene19 14.06.11 20:06:12
sveikas!
Mani sauc Krista man ir 18g.

Kā jau jums visām man ari ir savs draudzeņu stāsts ..

un vēlos atrast vnk cilvēki(draudzeni) kam varetu pajautat padomu vai vnk uzklausit vienai otru!!

ceru ka atradīšu .... kādu tuvu draudzeni .....

lūdzu ja ir vēlme papļāpāt te bus mans telf. 20083597(zz)
e-pasts be4uks2@inbox.lv

jauku jums dienu meitenes!!!

indijs 11.06.11 16:00:52
Indyjs@inbox.lv
Tev 19-25. Man 29

indijs 11.06.11 15:46:21
Un man lūdzu vienu dzīvespriecīgu smaidīgu draudzeni!:) Neesmu sieviešu dzimums,bet arī labprāt nodraudzētos:) Ja patiksi man noteikti tevi izraušu.Izraušu tevi tur ,kur nevienu meiteni līdz šim neesmu rāvis:)
[Latviešu vārds izraut-izraut no mājas,izraut no neta,izraut uz kādu skaistu vietu-tas lai nav pārpratumu:)]

chloee 09.06.11 16:11:45
Sveikas, meitenes!
Izlasīju gandrīz, gandrīz visus komentārus un esmu patiešām priecīga, ka neesmu vienīgā meitene, kurai ir draudzeņu iztrūkums! Arī man, tāpat kā daudzām citām draudzenes ir vai nu ar bērniņiem vai strādā ārzemēs. Esmu patiešām viena... Reizēm ir tik skumīgi.. Un šodien, nejauši atradu šo portālu. Un domāju - NEKAS NENOTIEK TĀPAT VIEN! Ja kas, man ir 21, teju, teju 22.gadi pēc 15 dienām! :) Unnn, esmu no Siguldas! ;)
Un neatteiktos uzaicināt uz Siguldu kādas foršas meitenes, ar kurām uzturēt superīgu draudzību! :)
P.S. Bilde ir ilustratīva :D
Viesis
race 08.06.11 09:36:39
Labs rīts visiem!
Tā kā šo lapas sadaļu ievēroju tik šorīt,tad arī es labprāt jums visām pievienotos uz ,kādu satikšanās/saskriešanās reizi,ja ņemsiet mani savā pulciņā!

minniite 07.06.11 00:19:01
es jau piedāvāju tusiņu Līgatnē, neviena nepieteicās. Katrā ziņā ir aktuāli

pikadilija 06.06.11 23:00:12
nu kas ta paliek ar to draudzenju bushanu, es vairs nevar sagaidit

minniite 02.06.11 20:10:58
esmu par. Bet vai arī esat gatavas doties ārpus Rīgas?
Viesis
heleena88 24.05.11 14:22:05
Vasara jau .... tūlīt tūlīt..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv